Camping Borowo Bystry to idealnie miejsce dla kogoś, komu Mazury kojarzą się z dziczą, zielenią i jeziorami. Kemping bez tłumów, w samym środku lasu, nad brzegiem jeziora Niegocin pozwoli Wam odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku.

Camping Borowo położony jest tuż nad brzegiem jeziora Niegocin, co sprawia, że poczujecie prawdziwe obcowanie z naturą. Czynny jest przez cały rok. My odwiedziliśmy go w lipcu 2017 roku i była to bardzo udana wizyta.

Kemping ma powierzchnię 3 ha, 120 miejsc z podłączeniem do prądu. Integralną częścią campingu stanowi keja oraz pomosty tworzące niewielki port dla jachtów żaglowych i motorówek. Na kempingu znajduje się Hotel Borowo posiadający w ofercie cztery pokoje.

Do dyspozycji gości oddane jest łącznie 8 toalet i 8 kabin prysznicowych, umywalki z lustrami oraz 8 zlewów i 6 umywalek zlokalizowanych w dwóch budynkach. W budynku sanitariatów czynnym sezonowo znajdują się umywalki i zlewy oraz 6 kabin prysznicowych i 6 toalet. W budynku recepcji znajdują się dostępne przez cały rok 2 kabiny prysznicowe oraz 2 toalety. Trzeba przyznać, że sanitariaty są nowoczesne, bardzo czyste.

Na terenie kempingu działa restauracja Dzika Kaczka. Możecie zamówić w niej ryby słodkowodne, ale też dania jarskie, desery czy tradycyjne dania obiadowe. Z restauracji rozpościera się widok na jezioro Niegocin, z którym restauracja niemal bezpośrednio się łączy.

Na miejscu można wypożyczyć kajaki czy rowerki wodne. My posiadamy swój kajak, ale reszta ekipy skorzystała z wypożyczalni. O tym co jeszcze można robić na Mazurach na pewno ukaże się niebawem post, więc czekajcie cierpliwie.

Tutaj znajdziecie aktualny cennik pobytu na kempingu.

Dane kontaktowe:

CAMPING BOROWO
11-500 GIŻYCKO-BYSTRY

TEL: PIOTR: 505105429 | 87 428 26 34
EMAIL: BIURO@CAMPINGBOROWO.PL
WWW: CAMPINGBOROWO.PL


0 komentarzy

Dodaj komentarz