Też Wam się zdarza zaspać? Już za kilka dni Wigilia, a Wy jeszcze nie macie prezentu dla Waszych bliskich? Nie ma się co martwić.

Jeśli macie wśród swoich znajomych czy rodziny zapalonego podróżnika, albo chcecie po prostu zrobić prezent na święta sobie (polecam!) podpowiadamy gdzie możecie znaleźć coś, co na pewno przyda się każdemu globtroterowi!

No to jedziemy!

Powerbank_allforcamp

Powerbank – urządzenie, bez którego w dzisiejszych czasach lepiej nie wybierać się w żadną podróż. Nie ma nic gorszego niż rozładowany telefon! Czym robić w takiej sytuacji zdjęcia 😉

Cena: 149 pln

Instax - allforcamp

Aparat Instax mini s8 – jeśli nie chcecie robić zdjęc telefonem tylko od razu móc podzielić się z towarzyszami podróży fotką z Waszej przygody koniecznie zaopatrzcie się w aparat natychmiastowy.

Cena: 279 pln, ale to zależy od zestawu jaki wybierzecie

 

Głośnik bezprzewodowy - allforcamp

Głośnik bezprzewodowy – sprawdzi się i w kajaku i pod namiotem. Ale też w samochodzie, gdy wysiądzie Wam system nagłośnieniowy ( przykład z życia wzięty 😉 )

Cena: od 40 pln

Kamera 360 – już zawsze będziecie mieli pełły obraz sytuacji. Doskonale nadaje się dla wszystkich podróżników, jest niewielka, poręczna i doskonale uchwyci każde piękne miejsce, które odwiedzicie. Filmy i zdjęcia można przesyłać m.in. do Google Street View, YouTube’a, czy Facebooka

Cena: od 200 pln

 

Ale przecież nie samą elektroniką podróżnik żyje. Zobaczcie co jeszcze możecie dostać w sklepach stacjonarnych. Niestety na dostawę może już być za późno 😉

 

Notatnik podróżnika Moleskine – przeznaczony do przechowywania wydrukowanych e-maili, tras i map. Niezbędny towarzysz podróży, który przechowa Twoje obserwacje i historię poszukiwań w drodze. Dzięki niemu nie zapomnisz podzielić się żadnym doświadczeniem z podróży z przyjaciółmi. Dostępny w sieci sklepów PaperConcept: paperconcept.pl

Cena: ok. 90 pln

Atlas wysp odległych – Wysmakowany album, w którym kartografia łączy się z literaturą, by zabrać czytelnika w niezwykłą podróż po pięćdziesięciu tajemniczych lądach.

Cena: 52,99 pln

Ręcznik z mikrofibry – gadżet, który znacznie ułatwi pakowanie. Schnie błyskawicznie, a Waszym bagażu zajmie minimalną ilość miejsca.

Cena: w zależności od rozmiaru – 40 pln

Gra planszowa Wsiąść do pociągu – Europa – Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina – Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia. Pakuj walizki, wołaj bagażowego i wsiądź do pociągu! Wsiąść do pociągu: Europa to druga część niezmiernie popularnej serii o wielkiej, kolejowej przygodzie.

Cena: 121 pln

Wydrukowane zdjęcia – jak często robicie zdjęcia? założę się, że z każdej podróży przywozicie ich kilkaset? A ile z nich wydrukowaliście? No właśnie – takie wydruki to doskonała pamiątka. Uszczęśliwi każdego, bo przywoła wspaniałe chwile z Waszych podróży.

Cena: 49 pln za 32 sztuki zdjęć

 

Sekretna Polska. Przewodnik nieoczywisty – Miejsca, pasje, ludzie. Poczucie wspólnoty na festiwalu, radość z pierwszego narysowanego budynku #urbansketching, zachwyt ciszą na pustym polu namiotowym po sezonie czy błogi spokój na wyjazdowych warsztatach jogi – to najcenniejsza część wspomnień z wyjazdu. Wyjedź do miejsc mniej i bardziej znanych, poznaj ludzi, którzy zarażają pasją, uruchom wyobraźnię, a przekonasz się, że nasz kraj nigdy się nie nudzi!

Cena: 40,99 pln.

Film Into the Wild (Wszystko za życie) – absolutnie obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy podróżowali, podróżują lub będą podróżować.

Cena: ok. 30 pln

 

Myślę, że nasze podpowiedzi prezentowe pomogą Wam rozwiązać odwieczny problem: co podarować? Wszystkie wymienione przez nas propozycje dostępne są w sklepach stacjonarnych, więc macie jeszcze szansę wyrobić się przed świętami.

A gdy już spakujecie wszystkie podarunki, ulepicie pierogi i wypijecie gorące kakao z piankami koniecznie wybierzcie się na jarmarki świąteczne. Warto poczuć ten klimat, przecież to tylko raz w roku.

Ekipa All For Camp życzy wszystkim czytelnikom naszego bloga i naszym klientom cudownych, ciepłych radosnych świąt. Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia, przede wszystkim te podróżnicze!

 


3 Komentarze

Sylwia · 21 grudnia 2017 o 10:18

Wszystkie pomysły super!! 🙂

balkanyrudej · 21 grudnia 2017 o 10:32

Notatniki Moleskin uwielbiam.
Co do planszówek, to tych z motywem podróżniczym jest bardzo dużo. Oprócz Wsiąść do pociągu (i wszystkich dodatków do tej gry) jeszcze: Robinson Crusoe, Jaskinia, K2 i Broad Peak czy Tokaido.

Idealny prezent dla podróżnika. 15 ciekawych pomysłów. | ALL FOR CAMP · 30 listopada 2018 o 21:10

[…] też sprawdzić jakie propozycje prezentowe mieliśmy dla Was w zeszłym […]

Dodaj komentarz